Číslo položky: 6077
Návrh - Kavárna
popis: Akvarel, rozměr listu 22,5 x 39,5 cm, + podkladový karton.
nerámováno
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
1 900 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč