Číslo položky: 16766
Slepé říční rameno
popis: Olej na lepence, rozměr 46 x 59,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
11.04.2023 21:00
1 000,00 Kč | 6.4.2023 20:49:34 |