Lexa Quido
Číslo položky: 16766
Moje sledované obrazy Slepé říční rameno
popis: Olej na lepence, rozměr 46 x 59,5 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen 1895
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

11.04.2023 21:00

1 000,00 Kč 6.4.2023 20:49:34