Číslo položky: 16765
Zelený les - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100 x 100 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
6 400 Kč
6 400 Kč
6 400,00 Kč |
6 300,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |