Číslo položky: 16794
U rybníka
popis: Olej na plátně, rozměr 30 x 55 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
11.04.2023 20:58
1 200,00 Kč | 5.2.2023 12:20:53 |