Číslo položky: 16754
Praha
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 21 x 48,5 cm, pasparta poškozena, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 300 Kč
3 300 Kč
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |