Číslo položky: 17455
Nerozeznatelný
popis: Olej na plátně, rozměry: 50 x 65 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
11 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |