Číslo položky: 17403
Na pastvině
popis: Olej na dřevě rozměry: 42 x 52 cm. Deska zpevněna roštem, poškozený rám
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
16 000 Kč
16 000 Kč
16 000,00 Kč |