Číslo položky: 17365
Horská zimní krajina
popis: Olej na plátně, rozměry: 71 x 81 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
11.04.2023 20:44