Číslo položky: 17407
Ležící akt
popis: Olej na plátně, rozměry: 50 x 70 cm, nerámováno. Pravost díla potvrzena autorem. Jedná se o ranější dílo, kdy autor ještě neoznačoval obrazy autorským razítkem na zadní straně obrazu.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
19 000 Kč
19 000 Kč
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |