Číslo položky: 17406
Kočky
popis: Olej na plátně, rozměry: 50 x 70 cm, nerámováno. Pravost díla potvrzena autorem. Jedná se o ranější dílo, kdy autor ještě neoznačoval obrazy autorským razítkem na zadní straně obrazu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč
21 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |