Číslo položky: 17156
Domy v zahradách
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 80 cm, nerámováno Kadečková 80.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 700,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |