Číslo položky: 17293
Poloakt u zrcadla
popis: Olej na plátně, rozměry: 79 x 69 cm, rám poškozen.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč