Číslo položky: 17292
Ženský akt
popis: Olej na plátně, rozměry: 71,5 x 65 cm nerámováno
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
03.04.2023 19:32
20 000,00 Kč | 13.2.2023 15:01:14 |