Nečitelně signováno
Číslo položky: 17342
Moje sledované obrazy Dívka s růží ve vlasech
popis: Olej na plátně, rozměry : 71 x 58 cm
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo ze signatury dohledat.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč