Číslo položky: 17326
Tatry 1923
popis: Olej na malířské lepence, rozměry: 52 x 70 cm, poškozený rám, zaskleno.
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč