Číslo položky: 17316
Zima na horách - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 79,5 x 107 cm, rozměry včetně rámu: 91 x 118 cm. Signováno, datováno, rok 1920
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
23 000 Kč
23 000 Kč
11 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |