Číslo položky: 16718
Restaurant
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
15.02.2023 21:24
7 000,00 Kč | 7.2.2023 10:57:27 |