Číslo položky: 16716
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 90 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |