Číslo položky: 16676
Zbraslavská madona
popis: Olej na dřevě, zlaceno plátkovým zlatem, rozměry: 90 x 64 cm. Zbraslavská madona (1350-1360), originál na posledním fotu je nyní umístěn v Národní galerii v Praze
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
18 000 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |