Nesignováno .
Číslo položky: 16650
Moje sledované obrazy Dědeček s vnučkou
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 49 cm
Vyvolávací cena:
2 300 Kč
2 300 Kč

14.02.2023 21:42