Číslo položky: 16649
Muž s plnovousem
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 49 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
14.02.2023 21:48