Číslo položky: 16647
Hraběnka Chotovínská
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 53 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
4 200 Kč
4 200 Kč
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 600,00 Kč |