Číslo položky: 16614
Studie k Hubičce
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 44 x 33 cm, nesignováno, Na zadní straně potvrzení pravosti manželkou autora
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
9 000 Kč
9 000 Kč