Číslo položky: 16542
Chalupa
popis: Akvarel + kresba, rozměr listu 13,5 x 20,5 cm, poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
14.02.2023 21:06
1 500,00 Kč | 8.12.2022 21:46:31 |