Číslo položky: 16518
Zimní řeka
popis: Olej na plátně, rozměr 35 x 49,5 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
15.02.2023 20:12
600,00 Kč | 7.2.2023 21:31:43 |