Číslo položky: 16512
Růže ve váze
popis: Olej na plátně, Rozměr 30 x 21 cm, volné plátno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
07.02.2023 21:30