Číslo položky: 16503
Podvečerní krajina
popis: Olej na plátně, Nesignováno, rozměr 26,8 x 42,2 cm, přiložen znalecký posudek + restaurátorská analýza rozpustnosti barev
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
35 000 Kč
44 000 Kč
44 000 Kč