Číslo položky: 16488
Ovce ve chlévě
popis: Olej na dřevě,rozměr 26 x 40 cm, krakeláž
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
06.02.2023 22:02
5 000,00 Kč | 2.2.2023 23:21:04 |