Číslo položky: 16487
Kozy ve chlévě
popis: Olej na dřevě,rozměr 26,5 x 40,5 cm, krakeláž
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
06.02.2023 22:00
5 000,00 Kč | 2.2.2023 23:20:31 |