Číslo položky: 16478
Neapol
popis: Olej na plátně, rozměr 26 x 50 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
26 000 Kč
26 000 Kč
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 100,00 Kč |
6 100,00 Kč |
6 000,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |