Číslo položky: 17236
Městský dvorek v zimě
popis: Olej na plátně, rozměry: 84 x 75 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 000,00 Kč |