Číslo položky: 17223
Hallstattské jezero
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 19,5 x 30 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |