Číslo položky: 17184
Hanácká lidová
popis: Společná litografie významných českých výtvarníků, rozměry listu: 62,5 x 51 cm, volný list. Signováno dole: Adolf Born, Václav Jelínek, Kamil Lhoták, Cyril Bouda, Jiří Bouda, Tomáš Bím, Karel Toman, Ctirad Stehlík, Jaroslava Pešicová, Pavel Roučka a kamenotiskař Tomáš Svoboda, text: Kdebes přijel do Parizo a ozřel tam Mono Lizo, kam se zase vrátíš rád? Na Moravo, na Hanó, kde só bochte s tvarohem, kde je nejkrásnější zem. Hanácká lidová
Autorem verše je hanácký "lokálpatriot" MUDr. Ondřej Přikryl.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč