Číslo položky: 17188
Bota jménem Melichar - Originál návrh
popis: Originál návrh plakátu. Tuš, akvarel, pastel, nerámováno, rozměry: 18,5 x 13 cm. Na posledním, ilustračním fotu realizovaný plakát (není součástí aukce)
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
07.02.2023 21:46