Číslo položky: 17198
Podobizna plavovlasého chlapce
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence rozměry: 43 x 37 cm, rozměry včetně řezaného, zlaceného rámu: 71 x 64 cm, zaskleno, nesignováno. Vzadu přípis Karla Mádla Boromejského.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč