Číslo položky: 17138
Zahrady
popis: Olej na plátně, rozměry: 100 x 81,5 cm, z cyklu Stromy, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč