Číslo položky: 17086
Chlapec
popis: Olej na plátně, rozměry: 32 x 25,5 cm, signováno, datováno 1947.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč