Číslo položky: 17055
Romantická krajina s figurální stafáží
popis: Olej na plátně, rozměry: 64 x 83 cm. 19. století
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč
06.02.2023 20:36