Číslo položky: 17010
Ptáček na bodláku
popis: Olej na plátně, rozměry: 60,5 x 49 cm, rozměry včetně řezaného rámu: 90 x 80 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč
50 000,00 Kč |
48 000,00 Kč |
47 000,00 Kč |
41 000,00 Kč |
40 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |