Číslo položky: 16470
Milenci
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
18 000,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |