Číslo položky: 17024
Zimní krajina s povozem
popis: Olej na plátně, rozměry: 67 x 93 cm, nesignováno, celkové: 83 x 110 cm, nově rámováno.
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
21.11.2022 20:33