Číslo položky: 16458
Pohled na Husinec
popis: Olej na plátně, rozměr 40 x 60 cm, zaskleno, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
28 200 Kč
28 200 Kč
27 200,00 Kč |
24 100,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |