Číslo položky: 16431
Kytice ve džbánu
popis: Olej na plátně, rozměr 55 x 46 cm, sklo poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
21.11.2022 20:16