Číslo položky: 17006
Žně na Vysočině
popis: Olej na lepence, rozměry: 49 x 69 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
21.11.2022 21:46
1 200,00 Kč | 21.11.2022 21:20:39 |