Neznačeno
Číslo položky: 17000
Moje sledované obrazy Hodiny - staroněmecké
popis: Barokní staroněmecké hodiny. druhá polovina osmnáctého století. Rozměry : výška 56 cm, šířka 36 cm. Funkční.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
17 000 Kč