Engelmüller Ferdinand - označeno
Číslo položky: 15974
popis: Olej na plátně, rozměry: 60 x 80 cm
o autorovi: Ferdinand Engelmüller
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
35 000 Kč