Číslo položky: 15946
Podobizna muže
popis: Olej na plátně, rozměry: 108 x 90 cm, reprezentativní portrét z roku 1931, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |