Číslo položky: 16404
Domažlické náměstí
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 100 cm, Malba silně poškozena, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 300 Kč
3 300 Kč
3 300 Kč