Číslo položky: 16402
Stavení u rybníka
popis: Olej na plátně fixováno na dřevě, rozměr 22 x 34 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč
21.11.2022 22:06