Jíra Josef - okruh
Číslo položky: 16400
popis: Olej na papíře fixováno na sololitu, rozměr 51 x 50 cm, signováno na zadní straně, v malbě dírky od hřebíku
o autorovi: Narodil se 11. 10. 1929 v Turnově a zemřel 15. 6. 2005.
Studoval na odborné šperkařské škole v Turnově v oddělení rytí drahokamů. Studium na AVU v Praze zahájil v přípravce u K. Mináře, po roce studoval u M. Holého (1946 - 1949). V případě nabízeného obrazu se jedná o dílo autora z okruhu J.Jíry
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
36 000 Kč