Číslo položky: 16400
Akt s růžemi
popis: Olej na papíře fixováno na sololitu, rozměr 51 x 50 cm, signováno na zadní straně, v malbě dírky od hřebíku
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
35 000 Kč
36 000 Kč
36 000 Kč